Odpowiedzi do kilku Waszych pytan :)

W tym filmiku znajdziecie odpowiedzi do ponizszych pytan:
     Ile kalorii mozna spalic wykonujac ‘ten’ zestaw?
     Ile waza ciezkie ciezarki, ile srednie a ile lekkie?
     Kiedy bedzie widac pierwsze rezultaty ? 

About FITAPPY Fitness

Welcome! FITAPPY is a destination offering many customized exercises, diet and nutrition tips. My blog and workout videos are designed to inspire and motivate people to get fit & change their lives and be happy :)
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

5 Responses to Odpowiedzi do kilku Waszych pytan :)

 1. Ola says:

  dziękuję za filmiki – super się z Tobą ćwiczy! mam pytanie o ciężarki – jeśli mówisz że używasz 4 kg, to masz na myśli 4 kg na rękę, czy 4 razem – po 2 kg na rękę? druga rzecz gdzieś w komentarzach przeczytałam, że gdy chce się odchudzić łydki to nie stawać na palce, ale te ćwiczenia z ciężarkami można ćwiczyć raz dziennie? i chce zrzucić brzuszek – codziennie przez godzine ćwiczę hula hop, czy powinnam robić przerwy i ćwiczyć co 2 dni, tak gdzieś wyczytałam tu, że brzucha nie powinno się ćwiczyć codziennie. dzięki za odp 🙂 pozdrawiam!

 2. abiDabi says:

  Bardzo dziękuje za odpowiedź. Dołączam do rzeszy Twoich wielbicieli 🙂

 3. abiDabi says:

  Hej ! Twoje filmiki są naprawdę super mobilizujące. Nigdy nienawidziłam robić jakiś durnych ćwiczeń na podłodze a te są cudne. Ćwiczę ponad tydzień ( w sumie wszystkie filmiki na raz dotyczące nóg i pupy wychodzi około godziny ) Moim celem jest głównie ładnie umięśniona pupa, ponieważ miałam złamaną nogę i przecięty mięsień, wszystko już jest zagojone ale ciężko mi wrócić do poprzedniej figury.
  Możesz mi powiedzieć czy mogę robić treningi jeden po drugim, tak jak do tej pory ? Czy mogę robić je codziennie ? A może masz jakiś rady dotyczące przyrostu mięśni żeby im pomóc a nie zaszkodzić ? Bardzo proszę o odpowiedź

  • NIe, nie codziennie. Lagodne cwiczenia mozesz wykonywac co 2-3 dni. Jesli cwiczych intensywnie to mniej. Teraz cwicz co 2 dzien i jesli mozesz to rob jakies kardio 3 razy w tyg. takie aby angazowalo miesnie posladkowe i uda (rower lub bieganie itp). sprobuj tez moj zestaw Plyo, lub int. kardio.

 4. Nata says:

  bardzo rzeczowy filmik 🙂

Comments are closed.