100 Pełnych Brzuszków z Ciężarkami

Krotki i latwy zestaw na brzuch. Jesli mimo wszystko beda klopoty to postarajcie sie zrobic chociaz 50 brzuszkow. Poczatkujacy, sprobujcie wykonac cwiczenia bez ciezarkow lub z bardzo lekkim obciazeniem i zobaczcie jak sobie poradzicie. Po kilku razach mozecie dolozyc wagi. Najwazniejsze jest aby wykonac pelny brzuszek do pozycji siedzacej z pozycji lezacej i skrecic ramiona i tulow NIE tylko prostowac rece. Jesli pracujecie z ciezarkami, trzymajacie je blisko klatki piersiowej, aby sie nimi nie uderzyc w twarz. Cwiczenia nalezy wykonywac wolno i ostroznie: kazdy narzuca swoje tempo 🙂

About FITAPPY Fitness

Welcome! FITAPPY is a destination offering many customized exercises, diet and nutrition tips. My blog and workout videos are designed to inspire and motivate people to get fit & change their lives and be happy :)
This entry was posted in Ćwiczenia, Ćwiczenia Video and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to 100 Pełnych Brzuszków z Ciężarkami

  1. Łukasz says:

    witam,
    moje pytanie jest takie. Słyszałem, że nie wolno robić pełnych brzuszków, może nie tyle co nie wolno co się nie powinno bo można szybko zniszyczyć tym kręgosłup. czy to jest prawda czy mit??
    pozdrawiam

  2. Sebastian says:

    z jakiego stopera Pani korzysta

Comments are closed.