Sukces osiągnięty! – Brawo dla Mateusza z Katowic :)

Pozdrowienia i gratulacje dla Mateusza, ktory odwazy sie wyslac swoje zdjecia i podzielic swoim sukcesem fitness i efektem koncowy A6W (aerobiczna 6)!! MateuszB APonizej kilka slow od Mateusza:
Na załączonym obrazku widać jak wyglądałem 4 lata temu. Ciągłe siedzenie w domu przed komputerem, minimalny ruch i zła dieta -w tym wypadku kochającej mamusi i babci zrobiły swoje. Od prawie 3ch lat mieszkam sam. Zmieniłem zupełnie styl życia. Na początku zmieniłem dietę. Zrzuciłem 11kg w przeciągu kilku miesięcy. Mówi samo za siebie jak prawidłowe i świadome odżywianie odgrywa istotną dla nas rolę. W lipcu tego roku spojrzałem raz jeszcze w lustro krytycznym okiem. Stwierdziłem, że zrobię coś dla siebie. Dla swojej pewności siebie, dla swojej kondycji, zdrowia, lepszego samopoczucia. Przez pierwszy miesiąc biegałem codziennie około 20km. Czytałem trochę artykułów na temat lepszego odżywiania i bardziej świadomie zmieniłem, a nawet bym powiedział, że ulepszyłem swój jadłospis. Efekty były bardzo szybko widoczne. Tłuszcz zszedł, została rzeźba. Pomyślałem sobie, że przez całe życie nasłuchałem się o 6w.
Wielu moich znajomych podchodziło do tematu i mówili, że nie podołali, że zrezygnowali nawet przed półmetkiem. Zupełnym przypadkiem natknąłem się na Twoje filmy na YT i wyznaczyłem sobie 6w jako cel.
Udało się. Jestem po 42 dniach treningu i jednym dniu przerwy. Łatwo nie było, ale każdy kolejny film motywował. Niemal każdego dnia po skończeniu zestawu dodatkowo ćwiczyłem: ławeczka+hantelki; ćwiczenia na klatkę, biceps, triceps,barki.
Na tym jednak nie zamierzam skończyć. Sięgam po kolejne Twoje zestawy i łączę je z innymi ćwiczeniami.
Życzę powodzenia w dalszym motywowaniu i pozdrawiam bardzo ciepło.
Mateusz z Katowic

About FITAPPY Fitness

Welcome! FITAPPY is a destination offering many customized exercises, diet and nutrition tips. My blog and workout videos are designed to inspire and motivate people to get fit & change their lives and be happy :)
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.