Bezpieczne Ćwiczenia na Piłce dla Kobiet w Ciąży★ Trening z Piłką Gimnastyczną

Ćwiczenia na piłce gimnastycznej są fantastyczne dla kobiet w ciąży,  ponieważ oferują wiele niesamowitych korzyści. Jeśli ciąża przebiega normalnie,  trening na piłce pomaga przegotować ciało do późniejszej ciąży, porodu i poprawy po porodzie.  Samo siedzenie na piłce poprawia posture, wzmacnia mięśnie pleców i brzucha. Body Ball pic WEB (small)Pomaga również dziecku przybrać poprawną pozycje do porodu. Wiele kobiet preferuje piłkę od krzesła ze względu na wygodę. Piłka uśmierza też ból pleców, kręgosłupa i bioder. W późniejszej ciąży,  ćwiczenia na piłce otwierają biodra pomagając dziecku obniżyć się i przygotować do pozycji porodowej.
W Poniższym treningu znajdziecie ćwiczenia,  w których wkomponowane są te elementy, więc ćwiczcie i korzystajcie z uśmiechem.  W późniejszym etapie ciąży (głównie w 3 trimesterze)  robi się kobietom ciężko.  Spowodowane jest to, ze dziecko rośnie i tyje, więc niewygodna ciążowa jest bardziej dokuczliwa . Ten dodatkowy ciężar powoduje że jesteśmy szybciej i bardziej zmęczone. Zmienia się też nasz środek ciężkości.  Dlatego zacznijcie ćwiczyć wcześniej aby nabrać siły i przygotować ciało póki jest łatwiej i mamy możliwości. Pozdrawiam. 😘

About FITAPPY Fitness

Welcome! FITAPPY is a destination offering many customized exercises, diet and nutrition tips. My blog and workout videos are designed to inspire and motivate people to get fit & change their lives and be happy :)
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.