:)

Dziekuje wszystkim uczestniczkom konkursu!

Zwyciężczyni konkursu #1 jest Karolina z Poznania, ktora wylosowala Interal Timer. Gratulacje! 

About FITAPPY Fitness

Welcome! FITAPPY is a destination offering many customized exercises, diet and nutrition tips. My blog and workout videos are designed to inspire and motivate people to get fit & change their lives and be happy :)
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

3 Responses to :)

 1. asdf says:

  Pani Karolinie gratuluję efektów i zwycięstwa w konkursie:)

 2. marta101091 says:

  Witam, przepraszam, że akurat pod tym postem zadaję takie pytanie, ale w innym miejscu nie mogłam dodać komentarza. Mam do Pani pytanie- czy może polecić Pani jakieś ćwiczenia na zlikwidowanie tłuszczu znad kolan? Chodzi mi o ten tłuszczyk, który lubi nachodzić na kolana. ;/
  Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!
  Marta.

 3. iwona says:

  Witam! Mam nadzieję, że uda mi się spełnić marzenie o takiej figurze 🙂 Mam jednak jedno pytanie i przeglądając szybko stronę, by sprawdzić, czy już padło i może jest na nie odpowiedź, nie trafiłam. A więc jak radzić sobie z rozstępami? Zawsze miałam szczupłą sylwetkę, jednak ostatnio, tzn. przez rok przytyłam 11 kg. Mam wiele rozstępów, a jeśli będę chudnąć skóra będzie się jeszcze bardziej kurczyć i powstaną nowe. Czy wie Pani jak temu zapobiec? A może zna Pani jakąś metodę, by pozbyć się tych już powstałych? Są głównie w okolicach wewnętrznej strony ud i na tzw. boczkach. Proszę o pomoc!

Comments are closed.