Jak Zapobiec Rozstępom★ Najlepsze Produkty aby Uniknąć Rozstępów w Ciąży

Najlepszy sposób na rozstępy jest aby im zapobiec się. Niestety żaden produkt mam tego nie gwarantuje, ponieważ pojawienie się rozstępów zależy od wielu czynników. Np. Nawadnianie organizmu,  odżywianie, ćwiczenia, predyspozycje genetyczne, itp.

PREGGO na web (Small)

Nawilżanie skóry od zewnątrz kremami i olejkami jest tylko jednym z nich. Warto więc wiedzieć też których z produktów używać.  Jest bardzo dużo kremów na runku, które mają ceny kosmiczne, a patrzac na skład nie oferują nic specjalnego. Dlatego osobiście uważam, że zamiast wydawać fortune na kremy zawierające np. mało kakaowe lepiej jest kupić naturalne, samo masło kakaowe za ułamek ceny. Polecam tez inne masla. O tym w nastepnym odcinku.

W poniższym filmiku polecam kremy i olejki, które osobiście wypróbowałam i mogę je Wam szczerze polecić. Bardzo rekomenduje też masła naturalne i oleje,  lecz wiele osób nie lubi zbyt tłustych produktów.  

Naturalne masla uwzglednilam w nastepnym wpisie i filmiku. Natomiast tutaj znajdziecie kremy i olejki, ktore sa dostepne w sklepach. Sa to kosmetyki, ktorych uzywam i polecam, i o ktorych opowiedzialam w powyzszym filmiku:

Powodzenia Dziewczyny!

About FITAPPY Fitness

Welcome! FITAPPY is a destination offering many customized exercises, diet and nutrition tips. My blog and workout videos are designed to inspire and motivate people to get fit & change their lives and be happy :)
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.