Ćwiczenia na mięśnie brzucha ★ dla średniozaawansowanych (cz.4)

Cwiczonka zawarte w tym zestawie nie naleza do najlatwiejszych dlatego nie polecam poczatkujacym. Jesli ktokolwiek ma duze problemy z wykonaniem cwiczen nalezy wykonac moje poprzednie zestawy na brzuch aby wzmocnic miesnie. Podobnie, podczas wykonywania pierwszego cwiczenia, jesli ktos nie moze utrzymac nog w gorze proponuje cwiczenia na nogi aby wzmocnic tez miesnie nog 🙂  Wracam do zestawu; jest swietny poniewaz angazuje wszystkie miesnie brzucha: zewnetrzne, wewnetrzne, gorne, dolne, skosne i rowniez miesnie wspierajace dolna czesc kregoslupa 🙂   Cwiczenia nalezy wykonywac ostroznie co drugi dzien. Koniecznie pilnujcie sie aby zachowac poprawna technike. Postarajcie sie polaczyc zestaw z sesja kardio i zdrowym odzywianiem a efekty beda niesamowite 😉  

About FITAPPY Fitness

Welcome! FITAPPY is a destination offering many customized exercises, diet and nutrition tips. My blog and workout videos are designed to inspire and motivate people to get fit & change their lives and be happy :)
This entry was posted in Ćwiczenia, Ćwiczenia Video and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

4 Responses to Ćwiczenia na mięśnie brzucha ★ dla średniozaawansowanych (cz.4)

 1. Weronika says:

  Witam, mam wielką prośbę o wskazanie odpowiedniego rodzaju ćwiczeń. Mam taki problem – tłuszczyk odkłada mi się wszędzie poczynając od górnej części ud, natomiast łydki i uda nad kolanami mam bardzo szczupłe i nie urosły od lat. Jak ćwiczyć aby wyszcuplić górę – najgorszy jest brzuch, boczki, plecy i ramiona- a żeby przy tym nie schudły mi nogi? Jest to w ogóle możliwe? Wiem, że dla każdej osoby, która cierpi na nadmiar tłuszcyku zalecasz aeroby, ale boję się, że od cardio w pierwszej kolejności schudną mi łydki 😦 Czy ćwiczenia z hantelkami i brzuszki w ogóle mają sens i coś dają jeżeli nie poprzedzę ich aerobami? Obecnie zaczęłam ćwiczyć: ćwiczenia na idealne, smukłe ramiona i ręce oraz najlepsze ćwiczenia na płaski brzuch.
  P.S. super się ćwiczy przy Twoich filmikach – czuję się jakbym miała bardzo miłe towarzystwo 🙂

 2. Stern says:

  a może by tak coś o callaneticsie? kiedyś próbowałam, ale nie wiem, czy warte wysiłku…

 3. Nina says:

  Zrobione. Trudne jest to ćwiczenie z podnoszeniem wyprostowanych rak do stóp. 🙂

 4. kirke_kasia says:

  oj te ćwiczenia jeszcze poza moim zasięgiem, na razie skupiam się na tych wcześniejszych zestawach na mięśnie brzucha:) motywacja dzięki Tobie i Twoim filmikom jest:)

Comments are closed.