Ćwiczenia z piłką ★

Kilka cwiczonek a pilka 🙂 Wiekszosc z Was nie powinna miec problemow. Cwicznia z pilka sa PRZEfantastyczna na miesnie brzucha. Polecam zarowno brzuszki na pilce jak i cwiczenia na nogi, uda, placy… przkonajcie sie sami 😉

About FITAPPY Fitness

Welcome! FITAPPY is a destination offering many customized exercises, diet and nutrition tips. My blog and workout videos are designed to inspire and motivate people to get fit & change their lives and be happy :)
This entry was posted in Ćwiczenia, Ćwiczenia Video and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

4 Responses to Ćwiczenia z piłką ★

  1. Iwa says:

    Witam, prosze o wiecej ćwiczeń z piłką……………uwielbiam piłkę….. to sama przyjemność ćwiczenia

  2. Marta says:

    Dziękuję bardzo za to, że prowadzisz stronę i nagrywasz te rewelacyjne filmiki 🙂 ! ćwiczę razem z Tobą i będę ćwiczyć jeszcze więcej (wreszcie dotarło do mnie jak wielkie znaczenie mają ćwiczenia na kształtowanie mięśni – bieganie i rower stacjonarny to zdecydowanie za mało) 🙂 ! kanał na youtube odkryłam już jakiś czas temu i bardzo podoba mi się Twoje pozytywne nastawienie oraz zaraźliwa wręcz energia 🙂 Dziś kurier przyniósł mi piłkę do ćwiczeń i Twój filmik ukazał się w świetnym czasie 🙂 co więcej, przed zakupem naoglądałam się też innych tego typu instruktaży – Twój jest zdecydowanie najlepszy 🙂 wybacz to podlizywanie, ale po prostu musiałam ubrać swoje “aprisziejszyn” w słowa i wysłać je we właściwym kierunku 🙂 zazdroszczę Ci pogody w el-eju, w Warszawie śnieżno i mokro, mimo to pozdrawiam ciepło i słonecznie 🙂 !

  3. Mirek says:

    Świetne ćwiczenia, bardzo dziękuje za podzielenie się nimi, pozdrawiam z Białegostoku

Comments are closed.